Zin in een lang weekend met jongeren van 10-16 jaar vol avontuur, vriendschap en persoonlijke groei? Doe mee aan Tjongeren 2025. Ontdek dat jij, als ieder ander, uniek bent. Dat je meer kunt dan je zelf denkt.
Hoe klinkt jouw vrije levensenergie?
Op deze muzikale reis, naar binnen en naar buiten,
ontdek en ervaar je, samen met anderen, de rijkdom van jouw eigen stem.
Je unieke timbre en je eigen toon
Lekker vanuit je eigen thuisplek een uurtje yoga doen? Het is op woensdagmiddag tussen 17.00 en 18.00 uur. De lessen zijn online via Zoom. Of je nu beginner bent of al vaker yoga hebt gedaan: iedereen is welkom. Er is persoonlijke aandacht voor je. Je eigen tempo en kracht is leidend; je luistert naar je lichaam
Er zit veel wijsheid verborgen in ieders lichaam. Door te werken met speciale oefeningen en ademhaling kun je bij gevoelens komen die verborgen waren of onderdrukt. Doordat je leert om deze gevoelens te uiten, krijg je nieuwe energie en levenslust.